Współpraca

przez Alicja Olkowska

Szukasz sympatycznego czworonoga i jego właściciela, którzy napiszą recenzję Twoich produktów najlepiej, jak potrafią? Jesteś organizatorem wydarzenia związanego z psami i chcesz znaleźć parę 2 nóg i 4 łap, które zdadzą z niego szczegółową relację? Masz ciekawy pomysł na współpracę?

Napisz do Nas!

kontakt@alamapsa.com.pl

 

Czym się wyróżniamy?

Charakteryzujemy się nietuzinkowym poczuciem humoru połączonym z należytą powagą. Główny tester produktów, Fluffy, oprócz bycia psem sportowym posiada charakterystyczne dla swojej rasy potrzeby związane z odpowiednim żywieniem i pielęgnacją sierści. Naszymi czytelnikami są zatem właściciele psów o najróżniejszych zainteresowaniach – począwszy od tresury, poprzez właściwą opiekę nad pupilem na psich gadżetach i akcesoriach kończąc.

Gwarantujemy pełne zaangażowane we współpracę. Przeprowadzamy dokładne i rzetelne testy, dlatego każda współpracująca z Nami osoba może być pewna subiektywnej oraz szczerej opinii. 

 

 

 

 

 

Nasza oferta

  • Recenzje – przetestujemy Twój produkt i sprawdzimy go pod wszelkimi możliwymi aspektami
  • Organizacja konkursu – na Naszym fanpage’u na Facebooku, Instagramie oraz blogu zorganizujemy konkurs bądź rozdanie
  • Promocja firmy/produktu – na Facebookowym fanpage’u, Instagramie oraz blogu wyrazimy opinię o firmie bądź krótką opinię o produkcie
  • Wpisy sponsorowane – redagujemy artykuł, w którym zawieramy wzmiankę o produkcie oraz umieszczamy link do strony internetowej
  • Posty gościnne

 

 

Uwagi

Przyjmujemy jedynie propozycje współprac powiązanych z tematyką psów. Po szczegóły współpracy prosimy o kontakt. Każdą propozycję rozpatrujemy indywidualnie.

UWAGA: NIE UMIESZCZAMY NA BLOGU BANERÓW REKLAMOWYCH

Chcesz nawiązać współpracę, ale nie masz na nią pomysłu? Napisz do Nas, razem coś wymyślimy!