Odkryj strony dla psiarzy przydatne w wakacje

przez Alicja Olkowska

Wakacje to okres, w którym najwięcej czasu poświęcamy psom. Oprócz wyjazdów i rozmaitych wycieczek wraz z pupilami wybieramy się także na krótkie wypady do parków czy restauracji. Masz dość przeszukiwania regulaminu hotelu czy kawiarni punktu dotyczącego zakazu wejścia z psem? Szukasz miejsca, by zostawić psa na okres urlopu? Spokojnie, przepastne zasoby internetu umożliwiają szybkie zapoznanie się ze wszelkimi ofertami. A oto 5 stron dla właścicieli psów, które bardzo ułatwią nam wakacyjne burze mózgów.

 

 

1. Pies na urlopie

Baza placówek przyjaznych psom z całej Polski. Obecnie w asortymencie znajduje się ponad 2400 miejsc, w tym 540 noclegów. Szukając, możemy zaznaczyć wielkość naszego psa, nazwę miasta oraz konkretną kategorię, która nas interesuje (m.in. kawiarnie, restauracje [również wegetariańskie], sklepy, parki i ciekawe tereny spacerowe, miejsca do zwiedzania, kąpieliska czy plaże). Oprócz tego na stronie możemy znaleźć daty nadchodzących wydarzeń dla miłośników czworonogów, np. warsztaty czy targi.
piesnaurlopie.pl

 

 

2. FlatsForPets

Serwis, dzięki któremu można znaleźć opiekuna dla zwierzaka na czas wyjazdu. Wystarczy na stronie określić gatunek pupila (przyjmowane są nie tylko psy), typ usługi (petsittering, niania czy wyłącznie wyprowadzanie zwierzaka), konkretne miasto, w którym mieszkamy oraz termin naszego wyjazdu i powrotu. Możemy przebierać w setkach ofert i wybrać najlepszą z nich. Cena za jeden dzień wynosi kilkadziesiąt złotych. Niektórzy opiekunowie ze szczególnymi umiejętnościami za dodatkową opłatą mogą szkolić psa czy oferować usługi pielęgnacyjne. Ponadto każdy pupil zostaje objęty ubezpieczeniem VetsForPets.

flatsforpets.com/pl

 

 

3. DogInclusive

Poszukujesz miejsca na nocleg przyjaznego psom? Ta strona jest idealna dla ciebie. Można tu znaleźć rozmaite miejsca, począwszy od campingów, poprzez gospodarstwa agroturystyczne na hotelach kończąc. Instnieje tam także opcja filtrów z wieloma uDOGodnieniami – brak dodatkowej opłaty za psa, dodatkowa miska, posłanie lub karma, możliwość chodzenia bez smyczy po terenie ośrodka, ogrodzenie posesji i wiele, wiele innych. 

doginclusive.com

 

 

4. DogMapa

Strona zrzeszająca wszystkie psie placówki, włącznie z hotelami (także tymi dla psów), restauracjami, weterynarzami, groomerami, wybiegami, sklepami, cmentarzami, ośrodkami szkolenia psów, plażami i wszystkim, co tylko może przyjść do głowy. Istnieje również kategoria z miejscami, do których czworonogi nie mają wstępu. Co ciekawe, gdy włączymy lokalizację, możemy wybrać maksymalną odległość, na jaką dana placówka ma być od nas oddalona. Bardzo podoba mi się również możliwość dzielenia się opiniami przez użytkowników na temat odwiedzonych miejsc.

dogmapa.pl

 

 

5. Na wypad z psem

To połączenie bloga z bazą psich miejsc. Oprócz wielu miejsc ,,na wypad” (szlaków turystycznych, wybiegów, parków, jezior i plaż) znaleźć tu można także testy wielu przydatnych gadżetów do podróżowania z psem czy relacje z wycieczek. W przeciwieństwie do pozostałych psich stron, autorka prezentuje tylko miejsca, które miała okazję odwiedzić, ale robi to w sposób obszerny i szczegółowy. Dlatego jeśli szukacie inspiracji, gdzie tu by pojechać z pupilem, na tym blogu znajdziecie ich mnóstwo! 

nawypadzpsem.pl

 

Znacie jeszcze inne psie strony dobre na wakacje? Podzielcie się w komentarzach!

Podobne wpisy

5 komentarzy

Edi i Marco Voyager 12 sierpnia 2019 - 13:48

Bardzo ciekawe te stronki i przydatne. U na nie było nigdy problemu podczas wyjazdów. Dogadujemy się z rodzicami. Albo oni jadą gdzieś albo my.

Odpowiedz
Tenebris 28 lipca 2019 - 19:52

Genialna sprawa! Myślę, że wielu osobom się takie strony przydadzą. 🙂

Odpowiedz
Kasia Koniakowska 28 lipca 2019 - 14:41

Dzięki za te świetne polecenia. Nie znałam żadnej z tych stron. Może w końcu skuszę się na wycieczkę z psiakiem 🙂

Odpowiedz
czerwona filiżanka 28 lipca 2019 - 09:28

Super że są takie miejsca przyjazne czworonogą, fajnie że są strony ułatwiające znalezienie takich miejsc.

Odpowiedz
Anonimowy 28 lipca 2019 - 06:25

Psipark.pl – wyszukiwarka psich parków i plaż dla psów w Polsce.

Odpowiedz

Skomentuj