O nas

przez Alicja Olkowska

Alicja

Zapalona miłośniczka psów, trzmieli, IKEI i książek, perfekcjonistka do kwadratu – nie cierpi bałaganu i chaosu wokół siebie. W wolnym czasie łazi po warszawskich parkach dla psów, fotografuje swoje psie pociechy lub projektuje wnętrza.

Autorka oraz ludzki element AMP. Założyła bloga, aby pomagać i inspirować innych psiarzy oraz pokazać, że życie z czworonogiem to nie tylko mnóstwo odpowiedzialności, obowiązków i sierści na kanapie, ale także przyjemność, radość i zabawa.

Przez życie idzie z psami i wysoko podniesioną głową. Razem kierują się instynktem i pokonują wszelkie przeszkody.

Bo przecież wszystko jest możliwe, a to niemożliwe wymaga tylko trochę więcej wysiłku.

Fluffy

Płeć: Pies

Rasa: Maltańczyk

Hodowla: Canis e Cactus Wzgórze Szanty

Data urodzenia: 05.07.2016r.

Terytorialny samiec alfa. Przyjazny, choć lękliwy psi introwertyk i indywidualista. Z pozoru spokojny, w jego środku tak naprawdę kryje się prawdziwy wulkan energii. Szybko uczy się nowych sztuczek, uwielbia posłuszeństwo. Jest fizycznym zobrazowaniem powiedzenia ,,w małym ciele wielki duch”.  Kocha skakać i biegać już od szczeniaka. Trenuje ze swoją panią m.in. dogtrekking, nordic dogwalking czy nosework, ale ich ulubioną dyscypliną jest agility.

Snowy

Płeć: Suka

Rasa: Maltańczyk

Hodowla: Ann’s Pearl FCI

Data urodzenia: 10.07.2020r.

Urocza psia dama. Najsłodsze stworzenie świata, kochające przytulanie, mizianie, pieszczoty, gryzienie patyków i zabawę. Jeżeli Fluffka można nazwać wulkanem energii, to ona jest wybuchającą supernową. Jest bardzo wrażliwa i lękliwa, mimo to chętnie poznaje otaczający świat. Uwielbia przebywać razem z ludźmi, i choć jest nieufna w stosunku do obcych, gdy już kogoś pozna, powierzyłaby mu całe życie (i ulubione patyki).