Nasze plany na 2020 rok

przez Alicja Olkowska

Zaczął się rok 2020, a wraz z nim nowa dekada. Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku oraz spełnienia postanowień noworocznych. My, jak większość osób, stawiamy sobie plany i cele na każdy przyszły rok. A więc jakie mamy postanowienia na nowy, 2020 rok?

 

Przede wszystkim, wraz z Fluffkiem planuję ćwiczyć więcej, szczególnie sztuczek. Ostatnio zaniedbałam naukę komend na rzecz treningów agility, jednak postanowiłam, że musimy do tego wrócić. Planuję też start na wiosnę w zawodach agility – na razie zerówka, gdyż chcę, aby Fluffy oswoił się z tym klimatem, zanim przejdziemy do A1. Jeżeli dobrze pójdzie, to drugie zawody rozegramy także w tym roku.

 

Chwilowo nie myślę o konkretnych komendach do opanowania, aczkolwiek mam kilka na oku. Są to głównie zabawne sztuczki typu ,,przybij piątkę”, ale również planuję kontynuację nauki komendy ,,poproś”, z którą straszliwie opornie nam idzie.

 

Zastanawiam się nad wdrożeniem diety BARF. Nie jestem pewna, czy pomysł znajdzie zastosowanie, ale z pewnością zacznę więcej samemu przyrządzać posiłki dla Fluffy’ego. Będzie to wyzwanie, gdyż ten pies jest nadzwyczaj wybredny. Ostatnio stałam nad garami trzy godziny, przyrządzając Owcy przysmaki o bardzo skomplikowanym przepisie. On tymczasem wzgardził pysznymi, świeżymi smaczkami, tym samym niwecząc moje starania.

 

Co do bloga – planuję wdrożyć kilka zmian, głównie graficznych. Ostatnio zmieniłam szablon i jestem bardzo dumna z obecnego wyglądu strony. Co nieco trzeba jednak dokończyć i pozmieniać, aby wszystko działało i wyglądało perfekcyjnie.

 

2019 zakończyłam okrągłą liczbą 60 artykułów, zaś w 2020 roku spróbuję opublikować aż 100 postów – trzymajcie kciuki 🙂

Postaram się też pisać bardziej regularnie, bo pod koniec 2019 z regularnością publikacji było różnie.

 

A jakie wy macie postanowienia noworoczne?

Podobne wpisy

Skomentuj