Lista hoteli dla psów w Warszawie

przez Alicja Olkowska

Czasami wzięcie psa na wakacje jest problematyczne. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest oddanie psa pod opiekę hotelowi dla psów. Ale nagle pojawia się problem – poszukiwanie pensjonatu. Postanowiliśmy ułatwić życie mieszkańcom stolicy i przygotowaliśmy listę hoteli dla psów znajdujących się w Warszawie.

 

 

1. Psi Hotel Morris – Białołęka

Cena za dobę – 80 zł
Ten przydomowy hotel oferuje wybieg, boksy, sterylizowane i klimatyzowane pomieszczenia, dużo zabaw i pieszczot.. Pensjonat jest prowadzony przez Katarzynę Kowalską. W jego okolicy znajduje się duży las pełen tras. W ofercie można znaleźć także gry z matami węchowymi, nauka aportowania i posłuszeństwa oraz ćwiczenia węchowe. Obiekt znajduje się pod stałą opieką weterynaryjną.

2. Psotel Fido – Białołęka

Cena za dobę – 70 zł
Każdy z gości hotelu będzie miał do dyspozycji własny klimatyzowany i ogrzewany pokoik. Psy będą mogły się wybiegać na trzech dużych wybiegach, w sali zabaw oraz w pobliskim lesie. Do dyspozycji gości są także najróżniejsze zabawy (tropienie przysmaków, nauka posłuszeństwa, aportowanie) oraz 77 piłek.
psotelfido.pl

 

 

3. Dog Station – Praga-Północ

Cena za dobę – 98 zł
Oprócz hotelu i opieki dziennej Dog Station oferuje także  szkolenia, warsztaty socjalizacyjne, psie przedszkole oraz SPA czy fryzjera. Na ogrodzonym terenie o łącznej powierzchni 20 tys m² psy będą miały okazję pospacerować i się wybiegać. Do hotelowego zespołu należą Łukasz – psi trener i założyciel szkoły Bingo, Beata – opiekun wszystkich podopiecznych oraz Monika – behawiorysta i zoopsycholog.

 

4. Psia Przystań – Saska Kępa

Cena za dobę – różnie
Opieka w hotelu to nie wszystko, co Przystań ma do zaoferowania – oprócz tego w ofercie znajdziemy opiekę w domu właściciela, świetlicę i spacery. Na dodatek w pakiecie znajduje się obcinanie pazurków – wszystko w warunkach domowych. Hotel – wbrew nazwie – oprócz psów przyjmuje także koty.

 

 

5. Dogiland – Mokotów

Cena za dobę – 100 zł
Natalia Gan (pettsitterka i zoofizjoterapeutka) ma w ofercie minihotel, wyprowadzanie psów i opiekę w domu właściciela. W hoteliku w tym samym czasie mogą przebywać maksymalnie 2 psy, więc chętni powinni rezerwować pobyt jak najszybciej. Oprócz tego Natalia wykonuje także różne zabiegi, takie jak masaż, magnetoterapia i laseroterapia oraz opiekuje się czworonogami chorymi lub po zabiegu.

 

 

6. Domowy hotel dla psów i świń – Wawer

Cena za dobę – psy małe 50 zł, średnie 60 zł, duże 70 zł
Wbrew nazwie, hotel jest bardzo przyjemny. Nie ma tam boksów ani kojców, tylko wielki ogród. Podzielony jest na kilka części, dzięki czemu w przypadku, gdy jacyś podopieczni się nie polubią, mogą być odgrodzeni. Oprócz psów i świń hotel przyjmuje także inne zwierzaki (wykluczając koty, ze względu na psy). W deszczowe dni jest tam sporo błota, więc podczas odbioru trzeba przygotować się na ewentualną zmianę koloru psa.

 

 

7. Psia Wyspa – Wawer

Cena za dobę – pokoje 70 zł, domki w ogrodzie 60 zł
W asortymencie tego hotelu (a właściwie – wyspy) znaleźć można różne rodzaje pokojów – m.in de lux, z widokiem na ogród, narożny, duży, słoneczny, zewnętrzny… długo by wymieniać, ale mamy w czym wybierać. Oprócz tego można zostawić psa na dzień czy kilka godzin, a on wróci wybiegany i szczęśliwy.

 

 

8. Psie Sprawy – Wilanów

Cena za dobę – małe i średnie 80 zł, duże 100 zł
Podczas pobytu w domowym hoteliku pupile mają zapewnione spacery, pieszczoty i zabawy oraz socjalizację z innymi psami. Za dodatkową opłatą możemy wykupić transport czworonoga na miejsce, usługi groomerskie, szkolenie, terapię zachowań, kąpiele i akupunkturę. Co ciekawe, jedno miejsce w hotelu zarezerwowane jest jako dom tymczasowy dla bezdomnego psa ze schroniska.

9. Bone Pet Club – Ursynów

Cena za dobę – 110 zł
Oprócz psów gośćmi hotelu mogą być także koty, gryzonie, ptaki i inne zwierzęta domowe. Bardziej wymagający klienci mogą liczyć na loże, apartamenty, pakiety dodatkowych atrakcji i zabiegów pielęgnacyjnych. Zwierzaki będą miały do dyspozycji m.in bieżnię, basen halę treningową i zewnętrzny plac zabaw. Dla szczeniaków został stworzony Mini Pet Club i mini-placem zabaw.

 

 

HOTELE W OKOLICY WARSZAWY

 

10. Petlandia – Janki

Cena za dobę – 65 zł
Hotel dla psów (i kotów) oddalony 4 km od Warszawy. Każdy gość ma swój własny pokój z małym wybiegiem. Do zabaw zajmujących czas pobytu należą frisbee, agility i nurkowanie w basenie z piłeczkami. Atrakcją obowiązkową są spacery 2 razy dziennie, a dodatkową – usługi groomerskie.

petlandia.pl

 

11. Hotel Baldur – Piaseczno

Cena za dobę – różnie
10 km za Warszawą w hotelu dla kotów i psów prowadzonym przez Grażynę i Radka Ekwińskich znajduje się 7 zadaszonych bud na zewnątrz oraz 3 kojce wewnątrz budynku. Pieski ras miniaturowych i psi seniorzy mieszkają w dwóch pokojach w domu. Wszystkie pupile mają do dyspozycji ogrodzony wybieg o powierzchni ponad 100 m² oraz wyhasanie się podczas 2 codziennych spacerów.

 

12. Hotel Szarik – Piaseczno

Cena za dobę – różnie
Hotel znajduje się 10 km od stolicy na działce o powierzchni 12 000 m². Przyjmuje psy, koty i gryzonie. Każdy pupil ma do dyspozycji własny, przestronny kojec – wewnętrzny albo zewnętrzny. Czworonogi co najmniej trzy razy dziennie są wyprowadzane na wybiegi trawiaste. Długie spacery na smyczy poza obręb działki są dodatkowo płatne (20zł/30min).

 

13. Remik Hotel&SPA – Piaseczno

Cena za dobę – 50-70 zł
Jak mówi sama nazwa, hotel także oferuje SPA. Wszystko 9 km za Warszawą. A oprócz tego: grooming, świetlica, boksy i pokoiki dla małych psów oraz dla szczeniaków i seniorów – pobyt w warunkach domowych. Psy większość czasu spędzają na dworze. Organizowane są również długie spacery na najróżniejsze tereny oraz wizyty w domach właścicieli. Hotel prowadzi Lidia – petsitterka, Piotr – opiekun i Joanna – groomerka.

 

14. Doc4dogs – Wiązowna

Cena za dobę – różnie
Ten psi i koci pensjonat prowadzą: trenerka psów, biolog i etolog dr Ewa Adamkiewicz wraz z lek. wet. Dagmarą Astachow. Ich hotel (5,5 km od Warszawy) oferuje także szkolenie psów oraz terapię behawioralną. Nie można chyba sobie wyobrazić bezpieczniejszego miejsca niż obiekt pod opieką doświadczonego weterynarza i trenera, prawda?
doc4dogs.pl

 

15. Świat Pupila – Wiązowna

Cena za dobę – 60 zł
2500 m² – tyle ogrodzonego leśnego terenu znajduje się 4 km na wschód od Warszawy. Właściciele hotelu prowadzą szkolenia posłuszeństwa, chodzenia na smyczy, indywidualne, socjalizujące i grupowe. Przyjmowane są tam także psy ras agresywnych i niebezpiecznych – dla nich są oddzielne boksy i legowiska. 

 

16. Psi Dom – Zielonka

Cena za dobę – 55 zł
W Psim Domu pupil będzie wygłaskany, wybawiony , wybiegany i na pewno nie znudzony. Hotel znajduje się 6 km od Warszawy, blisko natury, dzięki czemu spacery trzy razy dziennie będą bardzo atrakcyjne. Zwierzak wybiega się i wyhasa z resztą sfory. Opiekunowie przyjmą każdego podopiecznego gościnnie i po ,,staropolsku”.

psidom.pl

 

17. Arkadia – Żabieniec

Cena za dobę – 50-80 zł
6 km na południe W-wy znajduje się uroczy hotelik oraz centrum szkoleń i behawiorystki w jednym. Hotelik oferuje kilka rodzajów boksów – standard, szklany, osobny i salon, zaś w psiej szkole można znaleźć szkolenia dotyczące agresji, komunikacji i socjalizacji psów. Oprócz tego na czworonogi czekają: plac zabaw, kąpiele w basenie i pobliskim stawie oraz mnóstwo zabaw, w tym węchowych.

18. Psotel Gracja – Żabieniec

Cena za dobę – 60-90 zł
Hotel prowadzony przez psich pasjonatów, gdzie każdy pupil poczuje się jak u siebie. Hotel oferuje przestronne i wygodne pokoje dla pupila, a także bezpieczne wybiegi, gdzie pies może się wybiegać i wybawić z innymi psiakami. Do dyspozycji gości są także specjalne placówki do pielęgnacji sierści i zabiegi pielęgnacyjne.
 

19. Hotel Bazyli – Palmiry

Cena za dobę – mały 45 zł, średni 50 zł, duży 55 zł, ogromny 65 zł
Bazyli to gabinet weterynaryjny i hotel nie tylko dla psów, ale także dla kotów, szynszyl, żółwi, ptaków, świnek morskich i wielu innych zwierząt znajdujący się 12 km za Warszawą. Jest kierowany przez dr n. biol. lek. wet. Bogusława Rockiego. Pensjonat jest całkiem spory, gdyż oferuje aż 56 kojców, za opłatą także spacery, treningi, kąpiel i czesanie.

 

20. Hotel Dżeki – Legionowo

Cena za dobę – 30-50 zł
Hotel prowadzony przez Macieja Krajewskiego oferuje ogrodzone domki zewnętrzne i pokoiki (każdy przeznaczony tylko dla jednego psa), a nie tradycyjne kojce. Dostępny jest tam także wybieg z przeszkodami agility. W asortymencie znajdziemy też strzyżenie w osobnym salonie ustytuowanym tuż obok hotelu. Oba znajdują się blisko, bo 7 km od stolicy.

Średnia cena wszystkich hoteli w Warszawie – 68,5 zł

Podobne wpisy

Skomentuj