Co polecam w internecie – Share Week 2020

przez Alicja Olkowska

Share Week to coroczna, cowiosenna akcja organizowana z inicjatywy Andrzeja Tucholskiego od 2012 roku. Wszystko polega na promocji blogerów przez innych blogerów. Twórcy wybierają 3 miejsca w sieci, które polecają i czytają. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie tutaj.

 

Już w poprzednim roku myślałam o uczestnictwie w tym jakże zacnym wydarzeniu. Stwierdziłam jednak, że zaczekam kolejne 365 dni i dopiero wtedy włączę się do głosowania. A więc ten moment nadszedł – here it is!

Oto moje 3 z moich ulubionych blogów, do których zaglądam najczęściej i najchętniej:

 

 

Blog bez ogonka

 

Psi blog o Sheldonie – sympatycznym corgim, który wraz z ludzkimi towarzyszami dzieli się swoją codziennością. Mimo że corgi jest tam głównym bohaterem, to teksty dotyczą nie tylko tej rasy, ale również tematów przeznaczonych dla wszystkich psiarzy. To jedno z moich ulubionych psich miejsc w sieci, bo oprócz merytorycznych i ciekawych tekstów znajduje się tam też multum psich inspiracji, które zawsze chętnie wykorzystuję u siebie. Dodatkowo, znajdują się tam ciekawe historyjki ,,bez ogonka”, w których główną rolę gra – a jakże – właśnie nasz corgi.

 

 

Pozytywne wnętrza

Jako zapalona wielbicielka pięknych wnętrz uwielbiam przeszukiwać internet w poszukiwaniu ciekawego designu, metamorfoz mieszkań, przydatnych porad i odrobiny IKEI. A to wszystko ma Martyna na swoim blogu, gdzie oprócz porządnej dawki inspirujących pomysłów można dostać także porządnego, pozytywnego kopa do życia i mnóstwo motywacji! Najnowsze trendy w wystroju, co się dzieje na rynku wnętrzarskim oraz codzienne życie od kuchni projektantki wnętrz. Idealne miejsce dla miłośników dobrych zdjęć, ładnych dodatków i lifestyle’u.

 

 

Crazy Nauka

Crazy Nauka – Crazy Nauka – o nauce lekko i poważniej. Wiadomości ...

Podobno jeżeli piszesz o wszystkim, to piszesz o niczym. Ola i Piotr temu zaprzeczają, bo ich blog jest o absolutnie wszystkim, zwłaszcza o sprawach naukowych, ale opisanych tak wspaniale, że każdy przeciętny zjadacz chleba jest w stanie zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane tematy! Ciekawostki i fakty naukowe podane są tam na tacy, od zagadnień dotyczących klimatu aż po rozebrane na kawałki działanie czarnych dziur. Jeśli szukacie miejsca, gdzie wraz z wyjaśnieniem, czy mikrofalówka może zepsuć WiFi dowiecie się, dlaczego aby uniemożliwić gekonowi ucieczkę wystarczy włożyć go do patelni, to Crazy Nauka jest dla was!

 

To tyle z moich najulubieńszych miejsc w sieci. A wy gdzie lubicie zaglądać? Jakie jest wasze TOP 3 zakątki internetu?

Podobne wpisy

2 komentarze

M. 27 maja 2020 - 16:16

Lubię Twój blog, Ala ma psa. Jeśli chodzi o inne – Piesologia (http://piesologia.pl/) Prowadzę też swojego bloga serdecznie zapraszam. (https://azorkowyzwierzyniec.blogspot.com/)
Pozdrawiam

Odpowiedz
Kasia W. 9 kwietnia 2020 - 14:31

W pełni się zgadzam z tymi poleceniami! Crazy Naukę znam i czytam od dawna, a Sheldona poznałam za sprawą twojego artykułu o psich blogach i od razu mi się spodobał. O Pozytywnych wnętrzach jeszcze nie słyszałam, ale zapowiada się ciekawie. Ja zaś osobiście uwielbiam wchodzić na bloga Canibu – https://canibu.pl/, tam też jest mnóstwo ciekawych psich postów i oczywiście moja ulubiona Scrapperka – https://www.scraperka.pl/.

Odpowiedz

Skomentuj