Blog

przez Alicja Olkowska

ALA MA PSA TO:

  • Blog o psach i wszystkim, co z nimi związane
  • Miejsce, które zainspiruje każdego psiarza
  • Zgromadzenie wielu kochających zwierzęta ludzi
  • Mały zakątek internetu, w którym będziesz dobrze się bawił!

 

 

O czym piszemy?

Zajmujemy się tematyką psów oraz powiązanymi z nimi sprawami. Wśród artykułów na blogu w znacznym stopniu przeważają porady dla psiarzy, którzy miewają problemy ze swoimi pupilami. Oprócz tego znajdziecie tutaj mnóstwo recenzji wszelkich gadżetów dla psiaków i ludzi oraz książek czy filmów, oczywiście – o psach. Relacjonujemy również zwierzęce wydarzenia i spotkania, na które często uczęszczamy. Każdym wpisem staramy się inspirować zarówno właściciela sportowego border-collie, jak i posiadacza uroczego yorka. Jako posiadaczka psa sportowego, którego predyspozycje rasowe wymagają jednocześnie częstej pielęgnacji oraz odpowiedniego żywienia piszę o tematach związanych z wychowaniem (podstawowym i sportowym), doborem jedzenia oraz utrzymania właściwej kondycji nie tylko maltańczykowej sierści.

 

 

Krótka historia bloga

Blog powstał 10 lutego 2019 roku, kiedy to ja, Ala, postanowiłam stworzyć swój mały kawałek w internecie, w którym mogłabym doradzać psim właścicielom i gromadzić informacje związane z wychowaniem psa. Pierwszy artykuł został dodany już dwa dni po stworzeniu witryny.

Braliśmy udział w wielu kursach szkoleniowych, a już po pół roku niesamowicie się rozwinęliśmy. 6 października 2019 przenieśliśmy się na platformę WordPress, na której tkwimy do teraz.

 

 

Nasz cel

Celem prowadzenia bloga jest pomoc psiarzom w tym trudnym życiowym wyzwaniu, jakim jest posiadanie psa. Wygodne życie zarówno dwunożnego, jak i czworonożnego mieszkańca domu jest bardzo ważne, dlatego zadaniem AMP jest wspomaganie skomplikowanej, ale jakże trwałej więzi pies-człowiek.

 

 

Wyróżnienia

III miejsce w drugiej edycji konkursu BLOGS from HEART 2019 w kategorii Pasje i Praca